İpad Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır ipad model apple tabletlerinizi en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğinizi 2.el ve sıfır ipad tabletin model numarasını ve özelliklerini yazarsanız anında fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyatları kabul ettiğiniz takdirde 30 dakika içerisinde siz değerli müşterilerimizin adreslerine kadar gelerek en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimize bir cep telefonu kadar uzaklıktayız. İpad Alan Yerler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 8 Senedir siz değerli müşterilerimize İstanbul’un Bakırköy İlçesinde hizmet vermekteyiz. Bizlere danışmadan asla ve asla ipadleri değerinde aşağı fiyata satmayın.

İpad Alan Yerler
İpad Satın Alan Yerler

İpad Alan Yerler olarak satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususları siz değerli müşterilerimiz ile paylaşalım. İpad satın alırken ekran değişip değişmediğine bakarak ,Batarya ömrüne bakarak, Ekranda yada kenarlarında kozmetik olarak hata olup olmadığına bakarak fiyat bilgisi vermekteyiz. Cihazın kutusunun ve faturasının olup olmamasını fiyata etki yapmaktadır. Onun için cihazın garantisi ve kutusu var ise sizler için daha iyidir. Kontrollerini yaptıktan sonra net olarak fiyat vermekteyiz.

İpad Alan Yerler
İpad Satmak İstiyorum

İpad Alan Yerler olarak İpad Pro, İpad Air, İpad Mini, İpad 6.Nesil, İpad 7.Nesil olmak üzere tüm Apple tabletlerini satın almaktayız. İpad Satmak İstiyorum, İpad Nereye Satabilirim, İpad Kimler Alır, İpad Kaç Para Yapar, İpad Nereye Satabilirim olmak üzere sormak istediğiniz tüm soruları bizlere sorabilirsiniz.

İpad Alan Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTablet Satmak İçin Arayın